Kategórie
 
 
 
 
 
Lahodné čokolády
 
 
Exkluzívna čokoláda - to pravé sladké pokušenie

Sladkému pokušeniu v podobe rozplývajúcej sa čokolády na jazyku, neodolá takmer nikto z nás. Rozdiel medzi kvalitnou a bežnou čokoládou sa dá ľahko odhaliť. Táto delikatesa by sa mala vychutnávať plnými dúškami a mala by tiež vedieť pôsobiť ako afrodiziakum.


Tajomstvo jedinečnej a exkluzívnej čokolády pramení v ručnej výrobe a poctivej práci zameranej na tie najmenšie detaily. Maďarská čokoláda chocoMe je odrazom umenia čokolády, ktoré sa pestuje už tradične v Belgicku. Kvalitná čokoláda je rozdelená na základné chute a to mliečnu čokoládu, bielu čokoládu a horkú čokoládu. Táto biela čokoláda však na rozdiel od bežných obsahuje menej cukru, a preto nie je až taká príliš sladká, ako ju poznáme. Horká čokoláda je určená skutočným fajnšmekerom.


Luxusné balenie a kreatívny vzhľad, ktorý je aj svojou veľkosťou jedinečný a elegantný predstavuje ideálny darček, ktorý je sám o sebe výnimočný a šitý na mieru. Blízkemu človeku, ktorého chceme takto obdarovať, tak prináša nielen pôžitok z výnimočnej chuti čokolády, ale aj estetický vizuálny zážitok.
 
 

Lahodné čokolády

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Výrobca: 
Zobraziť na stránku:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia