Dar s blahoželaním

Infobar icon

Podporte svojím nákupom slovenských vinárov !!! U nás nakupujete aj v tomto čase bezpečne a bez obmedzení!

Kategórie
 
 
 
 
 

 

Darovanie sa spája s naozaj s krásnymi chvíľami. Moment, keď si Vami obdarovaná osoba rozbalí Váš darček  a v zásielkovej krabici nájde aj odkaz s peknými slovami od milovanej osoby je nezabudnuteľný.

Pripravili sme preto pre Vás možnosť priložiť ku každej objednávke kartičku s Vaším osobným venovaním. Vybrať si môžete z niektorých už predtlačených motívov vhodných na vyjadrenie rôznych emócií v podobe kvetov v tvare srdca, ruží, či lúčnych kvetov. Pripravené sú aj venovania pre pánov, či venovania vhodné na oslavu sviatkov ako Valentín alebo Vianoce.

Okrem predtlačených motívov mám môžete ako venovania mailom zaslať na vytlačenie aj vlastnú fotografiu alebo selfie priamo z mobilu. Vaše venovanie bude tak osobnejšie a emotívnejšie. Obdarovaná osoba bude nadšená.

 

 

Ak nemáte nápad na žiadny zaujímavý text, ktorý by ste uviedli do venovania, v objednávkovom procese Vám ponúkame na výber predvolené verše vhodné na rôzne udalosti ako sú meniny, narodeniny, z lásky, priateľstvo, Deň matiek, svadba, narodenie bábätka, Veľká Noc, či Vianoce a Nový rok.

Môžete si vybrať akýkoľvek z predvolených textov, doplniť ho a podpísať sa alebo vložiť vlastný text venovania, ktorý bude vpísaný vo vnútri kartičky.

 

Vaše venovanie vložíme do ozdobnej obálky a starostlivo pribalíme k Vášmu darčeku.

Veríme, že aj vďaka našim personalizovaným venovaniam sa Váš darček stane pre Vaše blízke osoby jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom.

Ďakujeme, že spolu s Vami môžeme prežívať tie najkrajšie príbehy Vášho života.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia