Bezpečný nákup

Infobar icon

Podporte svojím nákupom slovenských vinárov !!! U nás nakupujete aj v tomto čase bezpečne a bez obmedzení!

Kategórie
 
 
 
 
 

 

Váš darčekový e-shop www.darcek-vino.sk je držiteľom certifikátu SAEC – Bezpečný nákup, ktorý vydáva Slovenská asociácia pre elektronický obchod.

Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.

 

Certifikát obchodníka zaväzuje, že bude zákazníkom poskytovať:

a. úplné a pravdivé informácie o prevádzkovateľovi internetového obchodu (IČO a sídlo obchodníka, kontakty na zodpovedné osoby a pod.),

b. úplné a pravdivé informácie o procese objednávania, dodacích podmienkach a spôsobe vybavenia objednávky (spôsob dodania tovaru, resp. služby, cena za dopravu, možnosti platenia a pod.),

c. úplné a pravdivé informácie o tovare, resp. službe a cenách vrátane všetkých poplatkov,

d. spôsob a podmienky uplatnenia reklamácie tovaru, resp. služby,

e. spôsob ďalšej komunikácie so zákazníkom (e-mail, telefón...),

 

Kto stanovuje certifikačné pravidlá ?

Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako združenie právnických osôb a tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ.

Certifikačné pravidlá vyžadujú poskytnúť zákazníkovi dostatok informácií potrebných pre rozhodnutie o nákupe a uskutočnenie bezpečného nákupu, ale súčasne nezaťažujú obchodníka nadbytočnými požiadavkami. Uplatňovanie certifikačných pravidiel je predmetom pravidelnej kontroly v certifikovaných obchodoch.

 

Navyše...

...pri nakupovaní v našej on-line vinotéke sa môžete cítiť naozaj bezpečne. Naša webová stránka vlastní digitálny bezpečnostný certifikát dôveryhodnej organizácie vydaný overenou certifikačnou autoritou Let's Encrypt. Stránka je označená ikonou Zámok, čo znamená, že Vaše pripojenie je súkromné, Vaše informácie (napríklad osobné údaje, heslá alebo číslo platobnej karty) sú v bezpečí a chránené pomocou kryptovania.

 

Prajeme Vám príjemné a ničím nerušené nakupovanie na stránkach www.darcek-vino.sk :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia